SPORTKA AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

Vsadili jste si tiket SPORTKY, geniálně jednoduché hry od společnosti SAZKA a.s. a jste netrpěliví, zda jste se právě Vy nestali milionářem? Stačí si jen zkontrolovat AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY z losování ve hře SPORTKA! Pokud je dnes středa nebo neděle, jedná se o dnešní čísla sportky. Jinak to jsou většinou včerejší čísla sportky.

1. TAH Sportky

6
18
22
27
29
49
7

2. TAH Sportky

9
10
22
23
28
40
11

ŠANCE:

5
6
3
2
8
6

PRÉMIE Sportky:

Výherní tiket: INTERNET 37805538
Výhra: Škoda Kamiq
AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY HRY SPORTKA dne 17.3. 2021 (středa) v prvním tahu: 6, 18, 22, 27, 29, 49 a dodatkové číslo 7. Ve druhém tahu byla losována tato čísla 9, 10, 22, 23, 28, 40 a dodatkové číslo 11. Ve hře ŠANCE byla vylosována čísla 563286. Výhercům blahopřejeme a ostatním přejeme hodně štěstí v příštím losování SPORTKY.

Nevyhráli jste a chcete zvýšit své šance v příštím losování SPORTKY, které bude již ve středu 17.4. 2024. Nejčastěji taženým prvním číslem je číslo 2. Druhým číslem je nejčastěji vylosováno 14. Třetím číslem 17, čtvrtým 26, pátým 35 a šestým 48. Nejčastěji losované dodatkové číslo ve hře SPORTKA je číslo 18. Je třeba říci, že se jedná pouze o statistiku hry SPORTKA, která samozřejmě nemůže zaručit, že právě tato čísla budou vylosována.

Zajímá Vás, jaká čísla byla tažena ve hře SPORTKA minulý týden, minulý měsíc či před 5 lety? Chcete vědět, zda je v historickém losování nějaká podobnost? Podívejte se do HISTORIE VÝSLEDKŮ ve hře SPORTKA. Například dne 14.9. 2016 bylo v prvním tahu stejné páté a dodatkové číslo jako 14.9. 2014. Pátým číslem bylo vylosováno číslo 37 a dodatkovým číslem číslo 17. Výsledky hry SPORTKA máme k dispozici od roku 1994.
Jak si vsadit? V trafice, na poště, u čerpacích stanic, ve sběrnách sazky či ve vybraných obchodech si vyzvednete zdarma prázdný tiket pro hru SPORTKA. Tento tiket se skládá z 10 sloupců, z nichž každý obsahuje 49 čísel. V každém sloupci zaškrtněte 6 čísel, která si myslíte, že by mohla být tažena. Někteří lidé volí datum/rok narození sebe či své rodiny, někdo číslo domu, směrovací číslo obce, ve které žijí nebo ve které se narodili. Pro nerozhodné je na tiketu SPORTKY u každého sloupce políčko N, nebo-li náhodný výběr. Po jeho zaškrtnutí Vám systém tiket, resp. příslušný sloupec vyplní sám. Kolik vyplníte sloupců je jen a jen na Vás. Samozřejmě čím víc sloupců vyplníte, tím větší máte šanci na výhru a budete o krok blíže Vašemu snu stát se milionářem. Za každý vyplněný sloupeček se ovšem platí. 1 sloupec = 20 Kč. Vyplníte-li všech 10, zaplatíte tedy rovných 200 Kč. Standartně losování probíhá vždy ve středu a v neděli , a to pod dohledem notáře. Ve své sázence tedy zaškrtněte, jestli máte zájem o středeční či nedělní slosování. Pokud se zrovna koná mimořádná hra (např. v pátek), můžete zaškrtnout políčko mimořádné hry. Dále máte možnost připlatit si 20 Kč a hrát hru Šance, které je součástí tiketu SPORTKY. Zde není potřeba vymýšlet žádná další čísla, o výhře totiž rozhoduje číslo tiketu. V případě, že vyplníte celou sázenku a zároveň se zapojíte do hry Šance, automaticky hrajete i o pohádkové výhry v tzv. Superjackpotu. Pokud se Vám Vaše čísla líbí a chtěli byste je použít i pro jiné slosování, nemusíte tiket vyplňovat opakovaně. Stačí pouze vyplnit o kolik slosování máte zájem. Samozřejmě čím více slosování zaškrtnete, tím více zaplatíte. Poslední možnost k zaškrtávání má na tiketu SPORTKY název systém. Zde je možnost hrát tzv. systémovou sázku. Jak již bylo řečeno v úvodu, klasicky vyplňujete v každém sloupci 6 čísel. Vyplníte-li ovšem v kolonce systém číslo od 7-15, můžete v prvním sloupečku zaškrtnout více čísel. Např. v systémové sázce zvolíte číslo 10, v prvním sloupečku zaškrtnete 10 čísel. Tímto se Vám samozřejmě násobí Vaše šance na výhru, neboť je zde vyšší pravděpodobnost vylosování právě Vašich čísel. Systémová sázka se týká pouze prvního sloupečku!

Máte vsazeno a netrpělivě čekáte, zda právě Vaše čísla budou vylosována? Aktuální výsledky můžete sledovat v přímém přenosu, který Vám přináší Česká televize na prvním programu, a to vždy ve středu a v neděli ve 20:00 hod. Koná-li se mimořádné slosování, sledujte ČT1 v příslušný den (většinou se jedná o pátek) rovněž ve 20:00 hod. Nestihli jste slosování sledovat v televizi? Nevěšte hlavu, na našich stránkách jsou aktuální výsledky hry SPORTKA vždy k dispozici online! Další možností, jak zjistit výsledky je na teletextu České televize, a to na straně č. 781. Na prodejních místech Sazky Vám následující den po losování zkontrolují tiket a vyplatí případnou výhru. Výsledky SPORTKY je možno sledovat i pomocí mobilní aplikace společnosti Sazka a.s. Našli jste při úklidu zašantročený tiket, který je staršího data a zajímá Vás, jestli jste vyhráli? Jestli jste tehdy neměli šťastný den? Podívejte se do sekce historie výsledků, kde najdete aktuální tažená čísla i zpětně. Zjistili jste, že se na Vás sice usmálo štěstí, ale sázenka je 14 dní stará? Rozhodně tiket nevyhazujte!!! Výhry se vyplácí do 35 dní od slosování!!

PLÁN TAHŮ SPORTKY

Den losování Slosování Informace Akce
17.4. 2024 Středa Dosud nebylo losováno Detail
21.4. 2024 Neděle Dosud nebylo losováno Detail
24.4. 2024 Středa Dosud nebylo losováno Detail
28.4. 2024 Neděle Dosud nebylo losováno Detail
Více plánovaných tahů včetně mimořádných naleznete zde.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu, vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde